Izvēlne
EN

Joana Malvica

JOANA MALVICA (1986) muzikālo izglītību ieguvusi Hannoveres Teātra un mūzikas konservatorijā, kur kopš 2000. gada studēja klavierspēli, kā arī diriģēšanu, mūzikas teoriju un komponēšanu. No 2004. līdz 2009. gadam Joana Malvica turpat studēja diriģēšanu pie Eiji Oues un Martina Brausa.

2014. gadā Joana Malvica atgriezīsies Dānijas karaliskajā operā ar Leonkavallo „Pajaci” un Maskanji „Zemnieka godu”. 2013. / 2014. gada sezonā diriģente debitēs Hamburgas Valsts operā ar Doniceti „Mīlas dzērienu”, kā arī ar Gēteborgas simfoniķiem. 2013. gada oktobrī Joana Malvica diriģēs Vāgnera „Reinas zeltu” Makao Starptautiskajā mūzikas festivālā.

2012. gadā, būdama tikai 25 gadus veca, Joana Malvica debitēja Latvijas Nacionālajā operā, diriģējot Mocarta operu Dons Žuans.2012. gada aprīlī LNO viņa pirmo reizi diriģēja Vāgnera operu – Nībelunga gredzena noslēdzošo daļu Dievu mijkrēslis 2013. gada martā Joana Malvica Rīgā diriģēje arī Vāgnera Reinas zeltu. 2011. gadā Joana Malvica diriģēja Vecgada koncertu ar Karalisko Dānijas orķestri, bet 2012. gada rudenī  Joana Malvica diriģēja Pučīni operu Madama Butterfly Dānijas Karaliskajā operā un Bizē Karmenu Erfurtes teātrī.

No 2007./2008. gada sezonas līdz 2011. gada vasarai Joana Malvica bija otrā kapelmeistare un muzikālā vadītāja asistente Vācu operā Heidelbergā. 2010. gadā Heidelbergā Joana Malvica diriģēja Riharda Štrausa Salomi, bet viņas debija pie diriģenta pults Verdi Aīdā notika 2011. gada novembrī.

2009. gadā Joana Malvica saņēmusi Praetorius Musikpreis, lai attīstu savu izcilo muzikālo talantu. 2009. gada Opernwelt gadagrāmatā Joana Malvica izcelta par sniegumu, diriģējot Britena The Burning Fiery Furnace Heidelbergā.

Joana Malvica ir diriģējusi Heidelbergas simfonisko orķestri, kā arī Bohumas un Nirnbergas simfoniskos orķestrus, Hildeshaimas Lejassaksijas filharmoniķus un Osnabrikas simfonisko orķestri. 2010. gadā viņa diriģēja Hannoveres konservatorijas Īpaši apdāvināto jauno mūziķu popularizēšanas programmas jubilejas koncertu, kura programmā bija Bēthovena, Mocarta, Prokofjeva un Štrausa skaņdarbi.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu