Izvēlne
EN

Skolas soma

Latvijas Nacionālā opera un balets pateicas par lielo interesi Latvijas valsts simtgades projekta Latvijas skolas soma ietvaros apmeklēt operas un baleta izrādes mūsu teātrī!

Lai biļešu iegāde uz izrādēm un izglītojošajām programmām neviestu liekas organizatoriskas neskaidrības aizraujošajā ceļā uz mākslas notikuma baudīšanu, LNOB visiem projekta Latvijas skolas soma dalībniekiem nosaka šādu biļešu iegādes kārtību:

1. Lūdzam iepazīties ar LNOB repertuāru un pieejamo biļešu klāstu mūsu mājaslapā - www.opera.lv.

2. Kad izvēle ir veikta, aicinām zvanīt pa tālruni 67073705 un vienoties par nepieciešamo vietu skaitu un izvietojumu. Pēc tam lūdzam nosūtīt maksātāja rekvizītus, norādot skolu, izrādes nosaukumu un biļešu skaitu (par ko vienojāties telefonsarunā) uz e-pasta adresi biletes@opera.lv. Izvēloties izrādi, lūdzam ņemt vērā rēķina apmaksai nepieciešamo laiku, jo biļetes varēsim izdrukāt vai nosūtīt tikai pēc naudas saņemšanas.

3. Pamatojoties uz saņemto informāciju, sagatavosim rēķinu un nosūtīsim to jums. Rēķina apmaksas maksimālais termiņš – 5 dienas. 

4. Pēc apmaksas saņemšanas, biļetes tiks izdrukātas, un jūs tās varēsiet saņemt LNO kasēs (Aspazijas bulvārī 3) jums ērtā laikā, ņemot vērā mūsu kases darba laiku. Ja dodat priekšroku biļetes saņemt elektroniskā veidā (PDF), lūdzam paziņot par to pirms rēķina apmaksas.

Lai saņemtu biļetes, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (biļetes būs aploksnē uz jūsu vārda).

Lūdzam ņemt vērā:

  • Biļetes jāiegādājas visiem izrādes apmeklētājiem;
  • Iegādātās biļetes atpakaļ nepieņem un nemaina (izņemot gadījumus, kad pati izrāde ir atcelta vai mainīts tās datums);
  • Biļetes uz visām LNOB izrādēm ir brīvā tirdzniecībā un atsevišķas izrādes tikai programmas Latvijas skolas soma dalībniekiem netiek rezervētas. Taču darīsim visu labāko iespējamo, lai uz iecerēto izrādi biļetes varētu iegādāties;

 

Papildu informācija par biļešu iegādi: ŠEIT.

Ritināt uz augšu