Izvēlne
EN

Dāvanu kartes

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes vērtībā no 15.00 EUR līdz 500.00 EUR.

Dāvanu kartes iespējams iegādāties Latvijas Nacionālās operas kasē, Aspazijas bulvārī 3, Rīgā, kā arī internetā – klientu portālā biletes.opera.lv.

Dāvanu karte ir derīga vienu gadu no tās iegādes brīža. Tā paredzēta tikai Latvijas Nacionālās operas un baleta biļešu iegādei.

Dāvanu kartes summa var tikt izlietota vairākos pirkumos gan internetā, gan Opera kasē. Ja kopējā biļešu vērtība ir lielāka par dāvanu kartes vērtību, jāveic piemaksa. 

Dāvanu kartes izmantošanas noteikumi – ŠEIT

 


Lai saņemtu naudas atmaksu par LNOB kasē iegādātu un neizmantotu dāvanu karti, kuras derīguma termiņš ir no 2022. gada 4. jūnija līdz 2022. gada 3. septembrim, lūdzam aizpildīt elektronisko NAUDAS ATMAKSAS FORMU.

Ja Jūsu rīcībā ir neizmantota dāvanu karte ar agrāku derīguma termiņu, par iespēju saņemt naudas atmaksu aicinām interesēties, rakstot uz e-pastu: info@bilesuparadize.lv.

 

Aizpildot naudas atmaksas formu, anketas laukā “Biļešu numuri” lūdzam ievadīt dāvanu kartes numuru, kas redzams kartes labajā apakšējā malā un sastāv no 6 cipariem (skat. attēlu).


LNO biļešu kase

Tālrunis: 67073777
E-pasts: biletes@opera.lv

Ritināt uz augšu