Izvēlne
EN

Torstens Kerls

Tenors

Torstens Kerls ir viens no pasaulē pieprasītākajiem varoņtenoriem. Viņš uzstājas izcilās koncertzālēs un opernamos Vīnē (Valsts opera, Musikverein, Tautas opera, Koncertu nams), Ņujorkas Metropolitēna operā, Milānas La Scala, Berlīnē (Vācu operā, Komiskajā operā, Filharmonijā, Koncertu namā), Londonā (Koventgārdenā, ar Londonas simfonisko orķestri), Drēzdenes Zempera operā, Hamburgas operā un Mūzikas hallē, Minhenes Valsts operā, Amsterdamas Nīderlandes operā un Concertgebouw, Briseles La Monnaie, Barselonas Liceu teātrī, Parīzes Bastīlijas operā, Šatelē teātrī un Pleijela zālē, Florences Maggio Musicale, Svētās Cecīlijas akadēmijā Romā, Norvēģijas operā un Oslo koncertzālē, Cīrihes Tonhallē, Lucernas Kultūras centrā, Viktorijas zālē Ženēvā, Ķelnes operā un filharmonijā, Dženovas Teatro Carlo Felice, Marseļas operā, Flāmu operā Antverpenē, Lionas Nacionālajā operā, Tokijas Jaunajā nacionālajā teātrī.

Torstens Kerls dziedājis Baireitas festivālā, Švecingenes festivālā, Zalcburgas festivālā, Edinburgas festivālā, Glaindbornas festivālā, Smetanas festivālā.

Viņa repertuārā būtiska nozīme ir lomām Riharda Vāgnera operās. To skaitā ir Ēriks „Klīstošajā holandietī”, titullomas „Parsifālā”, „Loengrīnā”, „Rienci” un „Tanheizerā”, Štolcings „Nirnbergas meistardziedoņos”, Zīgmunds „Valkīrā”, Zīgfrīds „Zīgfrīdā” un „Dievu mijkrēslī”,  Tristans „Tristanā un Izoldē”, Loge „Reinas zeltā”.

www.torstenkerl.com

Torstens Kerls LR3 Klasika raidījumā "Mākslinieka viesistabā": http://klasika.latvijasradio.lv

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu