Izvēlne
EN

Stefano La Kolla

Tenors

Viens no savas paaudzes interesantākajiem itāļu tenoriem Stefano La Kolla ir dziedājis svarīgākajos Itālijas opernamos un festivālos – Veronas arēnā, Parmas festivālā, Pučīni festivālā, Katānijas Teatro Massimo Bellini, Pizas Teatro Verdi u.c. Jau pavisam drīz viņš ar Kalafa lomu debitēs Milānas La Scala.

Starp viņa jaunākajiem sasniegumiem ir Kavaradosi Toskā Romas operā un Pizā, Kalafs Turandotā Regensburgas teātrī, Manriko Trubadūrā  Dortmundes Valsts teātrī un Zagrebas un Belgradas opernamos. Leipicigas operā un Bādenbādenes festivālā viņš guva panākumus kā de Grijē Manonā Lesko ar Saimonu Retlu pie diriģenta pults. Vroclavas operā Stefano La Kolla dziedāja Makdafu Makbetā, bet Vācu operā Berlīnē un Bavārijas operā Minhenē – Kavaradosi Toskā, kur viņa skatuves partnere bija Anja Harterosa.  

Dziedātāja nākotnes plānos ir Kalafs Turandotā Milānas La Scala un Bavārijas Valsts operā Minhenē, titulloma Donā Karlosā, de Grijē Manonā Lesko un Ismails Nabuko Berlīnes Vācu operā, de Grijē un Kalafs Leipcigā, Adorno Simonā Bokanegrā Pizā, Rovigo un Livorno, Pinkertons Madama Butterfly Berlīnes Valsts operā, Ismails Veronas arēnā u.c.

http://www.stefanolacolla.com/

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu