Izvēlne
EN

Leonīds Zahožajevs

Tenors

Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks tenors LEONĪDS ZAHOŽAJEVS dzimis Krasnodarā. 1985. gadā viņš absolvējis Ļeņingradas teātra, mūzikas un kino valsts institūta aktieru fakultāti, pēc tam strādājis kā kino un teātra aktieris, bijis roka un popa dziedātājs. 1994. gadā viņš absolvējis Rimska-Korsakova Pēterburgas Valsts konservatoriju. Kopš 1995. Gada Leonīds Zahožajevs ir Pēterburgas Marijas teātra solists.
Dziedātāja repertuārā ir Ļenskis (Jevgeņijs Oņegins), Aleksejs (Spēlmanis), Princis (Mīla uz trim apelsīniem), Sergejs (Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta), Makdufs (Makbets), Fausts (Fausts), Hofmanis (Hofmaņa stāsti), Ēriks (Klīstošais holandietis), Loengrīns (Loengrīns), Fro (Reinas zelts), Zīgfrīds (Zīgfrīds un Dievu mijkrēslis), Tristans (Tristans un Izolde), Hermanis (Pīķa dāma), tenora partija Gustava Mālera Zemes dziesmās u.c. lomas.
Ar Marijas teātra trupu Leonīds Zahožajevs ir viesojies vadošajos opernamos Vācijā, Francijā, Spānijā, ASV, Itālijā, Japānā, Izraēlā, Beļģijā, Somijā, Portugālē, Luksemburgā, Nīderlandē, Čīlē, Argantīnā un Hongkongā.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu