Izvēlne
EN

Frederiks Seterstrēms

Baritons

Frederiks Seterstrēms ir viens no Skandināvijas vadošajiem baritoniem. Viņš dzimis Stokholmā, izglītību ieguvis Stokholmas Universitātes mūzikas koledžā un Universitātes operas koledžā, mācījies pie profesores Birgitas Stenbergas. Viņš dziedājis gandrīz visos Skandināvijas opernamos, uzstājies arī Bruklinas mūzikas akadēmijā un Čikāgas operā.

Frederiks Seterstrēms saņēmis atzinību par dažādām lomām, viņa reperturārs ir plašs – no baroka mūzikas līdz laikmetīgām kompozīcijām. Dziedātāja repertuārā ir titulloma „Rigoleto”, Žermons „Traviatā”, Eskamiljo „Karmenā”, Enriko „Lucia di Lammermoor”, Leporelllo „Donā Žuanā”, grāfs un dons Bartolo „Figaro kāzās”, Pantalone „Mīlā uz trim apelsīniem”, Marsels un Šonārs „Bohēmā”, Jago „Otello”, dons Pizarro „Fidelio”, dons Profondo „Ceļojumā uz Reimsu”, Valentīns „Faustā”, Figaro „Seviljas bārddzinī”, titulloma „Jevgeņijā Oņeginā”, Amfortass „Parsifālā”, Votāns „Reinas zeltā” un Ceļinieks „Zīgfrīdā” u.c. lomas.

Frederiks Seterstrēms bieži uzstājas koncertos kopā ar Zviedrijas Radio simfonisko orķestri, Gēteborgas simfonisko orķestri, Norvēģijas radio simfonisko orķestri, Norčepingas simfonisko orķestri un Turku simfonisko orķestri.

www.zetterstrom.dinstudio.se/

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu