Izvēlne
EN

Andreass Bauers Kanabass

Bass

Vācu bass Andreass Bauers Kanabass studējis Drēzdenes un Veimāras mūzikas augstskolās pie profesora Eižena Rabina un turpinājis studijas pie Paolo Barbačini Itālijā un Roberta Loida Londonā.

Kopš 2013. gada Andreass Bauers Kabanass ir Frankfurtes operas solists, kur viņa repertuārā ir tādas lomas kā Filips II, karalis Marks, landgrāfs Hermanis, Dālands, Eskamiljo, Zarastro u.c. Zarastro lomu “Burvju flautā” viņš interpretējis arī Berlīnes Valsts operā, Drēzdenes Zempera operā, Budapeštas festivālā un Malmes operā. Savukārt Zakarijas loma operā “Nabuko” viņam nesusi panākumus Sietlas operā, Leipcigas operā un Sasāri.

2016./2017. gada sezonā Andreass Bauers Kanabass debitēja Latvijas Nacionālajā operā ar Mefistofeļa lomu “Faustā” un Milānas La Scala ar basa partiju Mocarta “Rekviēmā”.

Andreass Bauers Kanabass dziedājis arī Lionas operā, Tulūzas Théâtre du Capitole, Limožā, Modenā, kā arī Santjāgo operā Čīlē.

No 2007. līdz 2012. gadam Andreass Bauers Kanabass bija Berlīnes Valsts operas solists, kur Daniela Barenboima vadībā viņš dziedāja tādas lomas kā Komandors „Donā Žuanā”, Faraons „Aīdā”, Titurels „Parsifālā” (iestudējumā ar Plāsido Domingo titullomā). Andreass Bauers dziedājis arī Publio lomu operā „Tita žēlsirdība” kopā ar Elīnu Garanču.

Andreass Bauers Kanabass sadarbojies ar daudziem no mūslaiku izcilākajiem diriģentiem – Klaudio Abado, seru Kolinu Deivisu, seru Saimonu Retlu, Danielu Barenboimu, Ivanu Fišeru, Kristianu Tīlemanu, Andri Nelsonu, Filipu Džordanu, Ingo Mecmaheru un Gustavo Dudamelu. 

2019. gadā mākslinieks dziedās Filipu II (Dons Karloss) Antverpenē un Gentē; Tēvu Gvardianu (Likteņa vara) Frankfurtē un donu Alfonso d’Esti (Lukrēcija Bordžija) Tulūzā; Zarastro (Burvju flauta), debitējot Londonas Koventgārdena operā; šosezon pirmoreiz uzstāsies Kvebekas operas festivālā Dālanda lomā (Klīstošais holandietis), kā arī atgriezīsies Berlīnes Vācu operā, kur dziedās karali Heinrihu (Loengrīns).

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu