Izvēlne
EN

Automašīnu novietošana

Izrādes apmeklējuma dienā SIA "EuroPark Latvia" piedāvā 50% atlaidi transportlīdzekļa īstermiņa novietošanai autostāvvietā "Jēkaba Arkāde" Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 8. 

 

Kas?

Vienreizēja 50% atlaide transportlīdzekļa īstermiņa novietošanai autostāvvietā Jēkaba Arkāde.

Kur?

Autostāvvieta Jēkaba Arkāde, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 8, Rīgā.

Kad?

Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādes dienā, iebraucot autostāvvietā ne ātrāk kā 2 stundas pirms izrādes un izbraucot no tās (ieskaitot apmaksas veikšanu) līdz tās pašas dienas plkst. 23:59.

Kā?

Iebraucot autostāvvietā paņemiet iebraukšanas biļeti → pirms izbraukšanas no autostāvvietas ievadiet iebraucot saņemto biļeti autostāvvietas norēķinu automātā (1. vai 2. stāvā) → norēķinu automātā noskenējiet EuroPark QR kodu no operas biļetes vai kupona → veiciet apmaksu ar bankas karti → izbrauciet no autostāvvietas 15 minūšu laikā, ievadot apmaksāto biļeti izbraukšanas terminālī pirms barjeras.

Kas jāņem vērā?

50% atlaižu QR kods derīgs lietošanai vienu reizi tikai uz Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādes biļetes norādītajā datumā (līdz plkst. 23:59). Veicot apmaksu par autostāvvietu pēc attiecīgās dienas plkst. 24:00, atlaide autostāvvietas izmantošanai netiek piemērota.

Uzmanību!

Ja biļetes ir pirktas pirms kāda laika –  QR kods jāpalūdz Latvijas Nacionālās operas apkalpojošajam personālam. Šobrīd uz elektroniski iegādātajām biļetēm kods tiek uzdrukāts automātiski, savukārt, ja pirksiet biļeti kasē, kodu saņemsiet atsevišķi. 

Pašas biļetes kods (QR kods elektroniskās biļetes kreisajā augšējā stūrī) nav izmantojams atlaides iegūšanai. Atlaides iegūšanai derīgs kods, pie kura atrodama norāde par autostāvvietu. Ja šādu kodu uz biļetes neatrodat – jautājiet apkalpojošajam personālam.

Ritināt uz augšu