Izvēlne
ENRU

Videofilma "Baleta pasaulē". Skatieties šeit!

No 8. novembra piedāvājam iespēju tiešsaistē noskatīties videofilmu "Baleta pasaulē"! 

Biļetes šim tiešsaistes pasākumam pieejamas www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena ir EUR 7. Veicot pirkumu, e-pastā saņemsiet biļeti, kurā redzama saite uz ierakstu un pieejas kods. Pēc pieejas koda aktivizēšanas, ieraksts būs pieejams 72 stundas, kuru laikā to var skatīties neierobežotu reižu skaitu. 

Biļetes var iegādāties ŠEIT.

Videofilma “Baleta pasaulē” paredzēta skatītājiem no desmit gadu vecuma.

 

Videofilmā “Baleta pasaulē” primabalerīnas Elzas Leimanes vadībā skatītāji varēs ielūkoties baleta treniņstundā, iepazīt dažādas baleta kustības – no pašām vienkāršākajām līdz tādām, ko spēj izpildīt tikai spožākie meistari, kā arī dzirdēt stāstus par baleta vēsturi. Filma būs saistoša katram, kas vēlas tuvāk iepazīt skaisto baleta mākslu. 

Treniņstundā piedalās baletdejotāji Jūlija Brauere, Ieva Rācene, Annija Kopštāle, Sabīne Strokša, Kārlis Cīrulis, Dariuss Florians Katana un koncertmeistare Natālija Dirvuka. “Baleta pasaulē” veido režisore Elita Bukovska, videomāksliniece Zane Zelmene, operators un montāžas režisors Jānis Ķeris, tekstu autores Gunta Bāliņa un Elza Leimane, skaņu režisori Krišs Veismanis un Klāvs Siliņš. 

Videofilma "Baleta pasaulē" tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda programmas "KultūrELPA" atbalstu.

 
Ritināt uz augšu