Izvēlne
EN

Sākas biļešu tirdzniecība uz Tomasa Hempsona solokoncertu un programmu "Tāda ir dzīve..."

Biļešu tirdzniecība uz izcilā baritona Tomasa Hempsona solokoncertu un Kurta Veila mūzikas programmu "Tāda ir dzīve..."  sākas 24. janvārī pulksten 11.00. Abi koncerti notiks Lielajā zālē ar nolaistu dzelzs priekškaru, nodrošinot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai.

10. maijā pirmo reizi Latvijā ar solokoncertu viesosies izcilais amerikāņu baritons Tomass Hempsons (Thomas Hampson). Koncertā ar pianista Volframa Rīgera (Wolfram Rieger) klavieru pavadījumu izskanēs Franča Šūberta, Franča Lista un Gustava Mālera solodziesmas. Vadošais Amerikas baritons Tomass Hempsons ir no Vašingtonas. Savas ievērojamās starptautiskās operdziedātāja un ierakstu mākslinieka karjeras laikā Hempsons ir saņēmis daudzus titulus un apbalvojumus. Mākslinieks tiek dēvēts par “solodziesmu žanra vēstnieku”.

Biļetes uz Tomasa Hempsona solokoncertu var iegādāties ŠEIT.

6. maijā Latvijas Nacionālās operas mūziķu grupa un vienmēr harismātiskā operas soliste Ilona Bagele piedāvās jaunu koncertprogrammu "Tāda ir dzīve…" ar leģendārā vācu komponista Kurta Veila mūziku. Kabarē stila koncertā izskanēs kompozīcijas no pasaulslavenās "Trīsgrašu operas", nepabeigtā mūzikla "Haklberijs Fins", dziesmuspēles "Mahagonija", operas "Zuduši zvaigznēs" u.c. To aranžijas veidojis ievērojamais vibrofonists un pasauslavenā kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis Andrejs Puškarevs. Koncerta radošās komandas sniegumā Latvijas Nacionālās operas skatītājiem jau bijusi iespēja baudīt mūzikas un sajūtu izrādi "Cantando y Amando" (Lielās Mūzikas balvas 2012 laureāts kategorijā Gada uzvedums) un koncertprogrammu "Tenoru trio. Arrivederci Roma". Koncertā piedalās Ilona Bagele (mecosoprāns), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Ozola (čells), Ivars Kalniņš (sitamie instrumenti), Inita Āboliņa (akordeons), Andris Ābelīte (trompete) un Viktors Veļičko (kontrabass).

Biļetes uz "Tāda ir dzīve..." var iegādāties ŠEIT.

Tāpat pārdošanā būs biļetes uz papildkoncertiem pašiem mazākajiem klausītājiem "Mazulis ausās, mūziku klausās" 11., 12., 18., 19. februārī plkst. 15.00.

 

Foto: Marshall Light Studio

 
Ritināt uz augšu