Izvēlne
EN

Operas "Pelnrušķīte" vienīgā izrāde šosezon notiks 25. augustā

Džoakīno Rosīni operas “Pelnrušķīte” vienīgā izrāde 2023./2024. gada sezonā notiks 25. augustā.  Iestudējums ir tapis kopprodukcijā ar Tulūzas operu Théâtre du Capitole, un šosezon piedzīvos savu pirmizrādi šajā teātrī. Latvijas Nacionālajā operā tuvākajā laikā “Pelnrušķīte” netiks izrādīta.

25. augusta izrādē pie diriģenta pults stāsies Andris Veismanis. Galvenajās lomās būs Svetlina Stojanova un Pablo Martiness. Lomās – Krišjānis Norvelis, Jūlija Vasiļjeva, Laura Grecka, Kalvis Kalniņš un Juris Ādamsons.

Labi zināmā pasaka "Pelnrušķīte" Džoakīno Rosīni operā pārvērtusies par jautru drāmu pieaugušajiem. Iestudējuma radošā komanda Barbe & Doucet Pelnrušķītes darbību pārnesusi uz 1930. gadu Ņujorku kabarē noskaņās.

Lai Ramiro no nesen mirušā tēva mantotu teātri, viņam ir jāapprecas. Mantojamā King’s Follies reiz ir bijusi viena no prestižākajām rēvijām Ņujorkā, bet ziedu laiki tai sen jau garām. Lai bizness attīstītos, Ramiro padomnieks Alidoro iesaka precēt veiksmīgā burleskas šova Button Club īpašnieka dona Maņifiko meitu. Maņifiko pameita - Pelnrušķīte Andželīna rūpējas par savām māsām un citām Button Club māksliniecēm, bet pati sapņo kļūt par teātra kostīmu mākslinieci. Viņas radošā vīzija palīdz kļūt par partneri Ramiro biznesā, bet pievilcīgā daba iekaro puiša sirdi.

Biļetes var iegādāties LNOB kasē un internetā
Ritināt uz augšu