Izvēlne
EN

Koncerts kabarē noskaņās "Tāda ir dzīve..." 6. maijā

6. maijā Latvijas Nacionālās operas mūziķu grupa un vienmēr harismātiskā operas soliste Ilona Bagele piedāvās jaunu koncertprogrammu "Tāda ir dzīve…" ar leģendārā vācu komponista Kurta Veila mūziku.

 

Kabarē stila koncertā izskanēs kompozīcijas no pasaulslavenās "Trīsgrašu operas", nepabeigtā mūzikla "Haklberijs Fins", dziesmuspēles "Mahagonija", operas "Zuduši zvaigznēs" u.c. To aranžijas veidojis ievērojamais vibrofonists un pasauslavenā kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis Andrejs Puškarevs. Koncerta radošās komandas sniegumā Latvijas Nacionālās operas skatītājiem jau bijusi iespēja baudīt mūzikas un sajūtu izrādi "Cantando y Amando" (Lielās Mūzikas balvas 2012 laureāts kategorijā Gada uzvedums) un koncertprogrammu "Tenoru trio. Arrivederci Roma". Koncertā piedalās Ilona Bagele (mecosoprāns), Andris Ābelīte (trompete), Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Ozola (čells), Normunds Everts (sitamie instrumenti), Inita Āboliņa (akordeons),  un Viktors Veļičko (kontrabass).

Koncerta režisore ir Elita Bukovska, mākslinieciskās koncepcijas autore - Ilze Ozoliņa, kostīmu māksliniece - Kristīne Pasternaka. 

Biļetes uz "Tāda ir dzīve..." var iegādāties ŠEIT.

Koncerts notiks opernama Lielajā zālē ar nolaistu dzelzs priekškaru, radot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai. Lūdzam ņemt vērā, ka vietas balkonu sānos un tālākajās rindās ir ar ierobežotu redzamību!
Ritināt uz augšu