Izvēlne
EN

Flamenko mūzikas koncerts MAGITERRÁNEO 24. februārī

Latvijas Nacionālās operas Lielajā zālē 24. februārī notiks flamenko ģitārista Daniela Kasaresa un viņa grupas koncerts MAGITERRÁNEO.

Flamenko ģitārists Daniels Kasaress savā Eiropas turnejā piedāvā koncertu-ceļojumu, kurā izcelts ir nevis ceļojuma sākumpunkts vai galamērķis, bet gan pieredze, emocijas un zināšanas, ko iegūstam, atrodoties ceļā. Pēc savas nevainojamās karjeras, kas viņu nes izcilāko flamenko ģitāristu Olimpa virsotnē, Daniels Kasaress atgriežas Austrumeiropā, nesot sev līdzi Vidusjūras kultūru kā simbolu un iedvesmotāju.

Šajā muzikālajā notikumā jūs varēsiet baudīt skaistas melodijas, kas ļaus sajust zemi, kur olīvu un lauru koki zaļo viskošāk, un arpēdžiju karuselis spēj savaldīt niknāko Poseidonu. Flamenko ritmiem un tango koriem piepildītajā, daudzkrāsainajā repertuārā ieaustas jutekliskas notis un izsmalcinātas nianses, kuru vienīgais mērķis ir ilgstoši iekļaut mūs nebeidzamā prieka un miera jūrā.

Koncerts notiks opernama Lielajā zālē ar nolaistu dzelzs priekškaru, radot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai. Lūdzam ņemt vērā, ka vietas balkonu sānos un tālākajās rindās ir ar ierobežotu redzamību!

Koncerta norisi Latvijas Nacionālajā operā atbalsta Spānijas vēstniecība Latvijā. 
Ritināt uz augšu