Izvēlne
EN

Biļešu tirdzniecība uz 2024./2025. gada sezonas pirmo pusi sākas februāra beigās

Biļešu tirdzniecība uz Latvijas Nacionālās operas un baleta 2024./2025. gada sezonas pirmās puses izrādēm un koncertiem sāksies 28. februārī pulksten 11.00. Prioritārā grupa biļetes varēs iegādāties jau no 27. februāra pulksten 16.00.

No 18. augusta skatītājus aicināsim apmeklēt baleta izrādes, bet sezonas sākumu atzīmēsim 5. septembrī ar Sezonas atklāšanas Galā koncertu, kura viena daļa būs veltīta baletam, otra – operai. Latvijas Nacionālās operas un baleta solisti piedāvās ieskatu visā gaidāmajā sezonā – paredzētajos jauniestudējumos, un ļaus atskatīties uz spožākajām mākslas virsotnēm no iepriekšējo sezonu uzvedumiem.

26. septembrī gaidāma sezonas pirmā pirmizrāde – Žaka Ofenbafa opera Hofmaņa stāsti. Šī opera tapusi pēc E. T. A. Hofmaņa stāstu motīviem, kas izspēlē mīlas iedomas un patiesu mīlestību, komponistam ļaujot radīt bagātīgu muzikālo partitūru. Latvijas Nacionālajā operā Hofmaņa stāstu piektais iestudējums top franču maestro Frederika Šaslēna (Frédéric Chaslin) muzikālajā vadībā. Režisora Aika Karapetjana, scenogrāfa Miķeļa Fišera, kostīmu mākslinieces Kristīne Pasternakas un gaismu mākslinieka Euģenijus Sabaļauska versijā šī opera būs aizraujoši jautrs un vizuāls piedzīvojums ar skaistu mūziku.

2. novembrī pirmizrāde gaidāma horeogrāfa Keneta Tindala un komponista Kerija Mazija baletam Kazanova, kura pasaules pirmizrāde notika 2017. gada martā britu kompānijā Northern Ballet. Šo darbu, kurā varam iepazīt 18. gadsimta slavenā mīlētāja Džakomo Kazanovas dzīvi visā tas krāšņumā un daudzveidībā, ir radījuši horeogrāfs Kenets Tindals (Kenneth Tindall), komponists Kerijs Mazijs (Kerry Muzzey), scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Kristofers Orams (Christopher Oram).


Aicinām iepazīties ar sezonas pirmās puses repertuāru un izvēlēties sev tīkamākos iestudējumus:

Augusts

Septembris

Oktobris

Novembris

Decembris


Biļešu tirdzniecība uz Gadumijas koncertu tiks izsludināta atsevišķi.

Biļetes var iegādāties LNOB kasē un internetā.
Ritināt uz augšu