Izvēlne
EN

Baleta simtgades koncerts Medici.tv un LTV

Galā koncerta "Latvijas Nacionālajam baletam 100" tiešraide 1. decembrī 19.00 būs skatāma Medici.tv. Savukārt ierakstā koncerts tiks pārraidīts LTV 1 18. decembrī 13.30. 

Galā koncerts Latvijas Nacionālajam baletam 100, kas notiks 1. decembrī, ir Latvijas baleta simtgades programmas kulminācija. Koncerts divās daļās atklās Latvijas Nacionālā baleta daudzveidīgo repertuāru no klasikas un neoklasikas līdz modernajam un laikmetīgajam baletam, no pasaulslavenu horeogrāfu darbiem līdz mūsdienu latviešu horeogrāfijai. Līdzās fragmentiem no klasikas pērlēm Raimonda, Korsārs, Bajadēra, Kopēlija un Dons Kihots koncerta skatītājiem būs iespēja baudīt gan pasaulslavenu mūsdienu horeogrāfu Marko Gekes, Edvarda Kluga un Kšistofa Pastora, gan arī mūsdienu latviešu horeogrāfu Aivara Leimaņa, Elzas Leimanes un Raimonda Martinova darbus. Pie diriģenta pults – Mārtiņš Ozoliņš un Farhads Stade.

Koncertā līdzās šobrīd spožākajiem Latvijas Nacionālā baleta dejotājiem piedalīsies viesmākslinieki – latviešu baletdejotāji Berlīnes Valsts baleta soliste Evelīna Godunova, Milānas Teatro alla Scala baleta vadošais solists Timofejs Andrijašenko, kā arī viņu skatuves partneri – Milānas Teatro alla Scala baleta vadošā soliste Nikoleta Manni (Nicoletta Manni) un Nīderlandes Nacionālā baleta vadošais solists Jongs Gju Čoi (Young Gyu Choi).

 
Ritināt uz augšu