Izvēlne
EN

Marija Karalla

Mecosoprāns

MARIJA KARALLA ir franču dziedātāja ar izteikti dramatisku tumšas nokrāsas balsi un aizkustinošu emocionālo sniegumu. Vokālo meistarību izkopusi Strasbūras konservatorijā, Ecole Normale de Musique un Mūzikas konservatorijā Parīzē. Darbojusies Sv. Cecīlijas operas studijā Romā un 2012., 2013. gadā – kompānijā L'envol (Lozannas opera, Šveice). Dziedātāja, kas plūkusi laurus vairākos nozīmīgos vokālistu konkursos Eiropā, var lepoties arī ar grādu literatūrā un jurisprudencē.  

Marijas Karallas operlomu repertuārā ir titulloma K. Sensānsa operā Samsons un Dalila; Šarlote (Ž. Masnē – Verters), Poļina (P. Čaikovskis – Pīķa dāma), De Bujona (F. Čilea – Adriāna Lekuvrēra), Nerida (L. Kerubīni – Mēdeja), Brangena (R. Vāgners – Tristans un Izolde), Madalēna (Dž. Verdi – Rigoleto), Fenēna (Nabuko), Klotilde (V. Bellīni – Norma), Malika (L. Delībs – Lakmē) un citas. Dziedātājas balss dažādās lomās skanējusi vasaras operas festivālā Chorégies d'Orange Francijā, Bordo Nacionālajā operā, Monpeljē Nacionālajā operā, Reimsas operā, Lozannas operā, Tulonas operā, Lilles operā, Tulūzas Kapitolijā, Avinjonas operā, Tenerifes operā, Verdi Galā koncertos Parīzes Elizejas lauku teātrī un citviet.

Šosezon Marija Karalla debitēs Karmenas lomā, un tā būs arī viņas debija Latvijas Nacionālajā opernamā. Pēc tam šo lomu māksliniece interpretēs arī Honkongas operā. 


 

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu