Izvēlne
EN

Katrīna Fostere

Soprāns

Soprāns KATRĪNA FOSTERE ir dzimusi Lielbritānijā, Notinghemā. Viņa apguvusi medmāsas un vecmātes profesiju, bet no 1995. Līdz 1997.gadam Pamelas Kukas vadībā studēja vokālu Birmingemas konservatorijā. Viņa ieguvusis Evas Tērneres balvu, lai turpinātu studijas Karaliskajā Ziemeļu koledžā 1997.-1998. gadā. Ar sera Pītera Mūra atbalstu Katrīna Fostere 1998.-1999.gadā turpināja studijas Londonas operas studijā.

Katrīnas Fosteres pirmā loma bija Nakts karaliene, ko viņa izpildīja Ziemeļīrijas operā, Velsas Nacionālajā operā un Anglijas Nacionālajā operā. Dziedātājas nākamās lomas bija Donna Anna Donā Žuanā un Elektra Idomenejā.

Kopš 2001.gada Katrīna Fostere ir soliste Vācijas Nacionālajā teātrī Veimārā, kur viņas repertuārā ir Mimī Bohēmā, Elektra Idomenejā, Elizabete Tanheizerā, Elizabete Donā Karlosā, Leonora Verdi Trubadūrā, Zenta Klīstošajā holandietī, Abigaila Nabuko, Toska, Turandota un Elektra. Viņas nesenākie panākumi saistās ar Brinhildes lomu trīs Nībelungu gredzena cikla operās, ko dziedātāja izpildījusi Hamburgas, Budapeštas, Veimāras opernamos un Aalto teātrī Esenē, bet drīzumā dziedās arī Helsinkos, Rīgā, Barselonā un Tokijā.

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu