Izvēlne
EN

Jurgens Linns

Baritons
Vācu baritons JURGENS LINNS studējis Manheimas Mūzikas augstskolā. Savu dziedātāja karjeru uzsācis 1990.gadā Kaizerslauternes Pfalcas teātrī un Nirnbergas Valsts teātrī. Kopš deviņdesmito gadu beigām viesojies daudzos operteātros Vācijā, Francijā, Itālijā, Japānā un Meksikā.
 
2005.gadā Nirnbergas Valsts teātrī viņš debitēja Votāna lomā  R.Vāgnera operās „Reinas zelts" un „Valkīra", kā arī Ceļiniekā lomā „Zīgfrīdā". Arī Holandieša lomu „Klīstošajā holandietī" viņš pirmoreiz dziedāja 2005.gadā. 2007.gadā viņš Telramunda lomā debitēja uz Milānas La Scala teātra skatuves jaunajā „Loengrīna" iestudējumā.
 
Dziedātāja repertuāru pārsvarā veido lomas Riharda Vāgnera un Riharda Štrausa operās: Hanss Zakss „Nirnbergas meistardziedoņos", Amfortass „Parsifālā", Alberihs „Reinas zeltā", Gunters „Dievu mijkrēslī", Kurvenāls „Tristanā un Izoldē". Orests „Elektrā", Johanaans „Salomē", Faninals „Rožu kavalierī" un Mūzikas skolotājs „Ariadnē Naksā". Vēl viņa repertuārā ir Skarpija Dž.Pučīni „Toskā", Dons Pizarro L.van Bēthovena „Fidelio", Doktors Šēns A.Berga „Lulū" un titulloma „Vocekā". Solists ar panākumiem piedalās arī mūsdienu operu iestudējumos un koncertos.

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu