Izvēlne
EN

Jonijs van Hals

Tenors
Tenors JONIJS VAN HALS dzimis Holandē. Bērnībā kopā ar vecākiem pārcēlies uz Zviedriju, kur ieguvis mūzikas izglītību, studējot Malmes Akadēmijā un Gēteborgas Operas akadēmijā. Piedalījies dažādās meistarklasēs, tostarp papildinot prasmes pie Birgitas Nilsones, Hokana Hagegarda, Torbjerna Liljekvista u.c.
 
Kopš 1993.gada strādā Dānijas Karaliskajā operā, dziedot vadošās lomas Riharda Vāgnera, Riharda Štrausa, Džakomo Pučīni un citu komponistu operās. Viņa repertuārā ir tādas lomas kā Kavaradosi (Dž.Pučīni „Toska"), Princis (S.Prokofjeva „Mīla uz trim apelsīniem"), Bakhs (R.Štrausa „Ariadne Naksā"), Aigists (R.Štrausa „Elektra"), Ismails (Dž.Verdi „Nabuko"), kā arī R.Vāgnera Fro („Reinas zelts"), Ēriks („Klīstošais holandietis"), Valters fon der Fogelveide („Tanheizers"), Valters fon Štolcings („Nirnbergas meistardziedoņi"), Loengrīns un Zīgfrīds. 

Viņš dziedājis arī  Boloņas, Esenes, Veimāras, Vīnes, Cīrihes un citos opernamos.

Uzstājies kopā ar Dānijas lielākajiem simfoniskajiem orķestriem, piedaloties G.Mālera „Dziesmas par Zemi", L.van Bēthovena Devītās simfonijas un Missa solemnis, G.F.Hendeļa oratorijas „Mesija", A.Dvoržāka Rekviēma un Stabat Mater, kā arī citu lielo vokāli instrumentālo darbu atskaņojumos.
 

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu