Izvēlne
EN

Jevgeņijs Hrebtovs

Baritons

Jevgeņijs Hrebtovs 2009.gadā absolvējis Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmiju, kur mācījies pie profesoriem Virgīlija Noreikas un Giedres Kaukaites. Kopš 2011. gada Jevgeņijs Hrebtovs ir Kauņas Valsts muzikālā teātra solists. Kauņā dziedātājs sadarbojas ar vokālo pedagogu Vladimiru Prudņikovu.

Jevgeņijs Hrebtovs ieguvis pirmo vietu Tīta Kūsika Starptautiskajā dziesmu konkursā (2012, Igaunija), 4. vietu Šaļapina starptautiskajā konkursā „Balsis pār Plesu” (2011, Krievija), dziedātājs ir trīskārtējs Z. Paulauska jauno vokālistu konkursa (Lietuva) laureāts (2002, 2003, 2004).

Dziedātājs karjeru sāka kā bass, 2005. gadā viņš debitēja Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī ar Masaļska lomu Baļa Dvarjoņa operā "Daļa". Viņa basa repertuārā bija Gremins „Jevgeņijā Oņeginā”, Cuniga „Karmenā”, Bartolo „Figaro kāzās” u.c. Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī. Kopš 2011. gada Jevgeņijs Hrebtovs ir pārgājis uz baritona lomām. Viņa repertuārā ir Eskamiljo „Karmenā”, titulloma „Jevgeņijā Oņeginā”, Belkore „Mīlas dzērienā” u.c.

Jevgeņija Hrebtova debija Latvijas Nacionālajā operā notiks ar titullomu Pētera Čaikovska operā “Jevgeņijs Oņegins”.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu