Izvēlne
EN

Jeļena Vitmane

Mecosoprāns

Jeļena Vitmane absolvējusi Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas Valsts konservatoriju. Kopš 1996. gada viņa ir Sanktpēterburgas Marijas teātra soliste. Jeļena Vitmane ir Nikolaja Pečkovska Starptautiskā konkursa laureāte (Sanktpēterburga, 1994) un Vroclavas Starptautiskā vokālistu konkursa laureāte (Polija, 1992).

Dziedātājas repertuārā ir Ļubova „Mazepā”, Polina un Grāfiene „Pīķa dāmā”, Hercogiene „Māsā Andželikā”, Suzuki „Madama Butterfly”, Grimgerda un Valtraute „Valkīrā”, Erda „Reinas zeltā” un „Zīgfrīdā”, Pirmā norna „Dievu mijkrēslī”, Azučena „Trubadūrā”, Amnerisa „Aīdā”, Eboli „Donā Karlosā” u.c. lomas, kā arī mecosoprāna partijas Prokofjeva kantātē „Aleksandrs Ņevskis”, Pergolēzi „Stabat Mater” un Verdi „Rekviēmā”.

Ar Marijas teātra trupu Jeļena Vitmane piedalījusies viesizrādēs Koventgārdena operā, Bārbikana centrā, Kārdifas festivālā, Teatro Real Madridē, Kenedija centrā Vašingtonā un citur. Dziedātāja ar kamermūzikas programmām regulāri uzstājas Sanktpēterburgā un Vācijas pilsētās.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu