Izvēlne
EN

Irīna Maļceva

Mecosoprāns

Mecosoprāna IRĪNAS MAĻCEVAS repertuārā ir lomas no Monteverdi līdz Vāgneram. Bijusi Nirnbergas Valsts teātra operas studijas dziedātāja, kur viņas izpildīto lomu vidū ir Melanto un Fortūna (Monteverdi Ulisa atgriešanās tēvzemē), Otrā dāma (Mocarta Burvju flauta), Mersedesa (Bizē Karmena), Flora (Verdi Traviata), Emīlija (Verdi Otello), Rosveisa (Vāgnera Valkīra). Kā viesmāksliniece, izpildot Otrās dāmas lomu, uzstājusies Rēgensburgas teātrī, bijusi Anīna Traviatā Reinsbergas Pils kameroperā, kā arī soliste galā koncertos ar Brandenburgas Valsts orķestri. Zalcburgas Mozarteum interpretējusi titullomu Britena operā Lukrēcijas apkaunošana, ko atzinīgi novērtējusi prese, īpaši izceļot viņas “majestātisko un traģiski tembrēto” balsi un intensīvo interpretāciju (Zalcburgas ziņas). Nirnbergas Starptautiskās ērģeļu nedēļas un Nirnbergas Valsts teātra projekta ietvaros J. S. Baha Mateja pasijas skatuves versijā Maļceva dziedājusi alta partiju.

Irina Maļceva ir sadarbojusies ar tādiem diriģentiem, kā Markuss Bošs, Volfgangs Katšners, Joana Malvica, Guido Johanness Rumštats un Luts de Vērs, kā arī strādājusi ar režisoriem Kaliksto Bieito, Mariami Klemāni, Jensu-Danielu Hercogu, Tilmanu Knābi, Pēteru Konvitšniju, Georgu Šmīdlaitneru un Lauru Skoci. Apmeklējusi Greisas Bambrijas, Daniela Otevera, Annas Tomovas-Sintovas un Dafnes Evandželatos meistarklases.

Irīna Maļceva studējusi Gņesinu Krievijas Mūzikas akadēmijā Maskavā un Mozarteum universitātē Zalcburgā. Maģistra grādu ieguvusi Nirnbergas Mūzikas augstskolā.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu