Izvēlne
ENRU

Gustavo Porta

Tenors

Tenors GUSTAVO PORTA dzimis Argentīnā, studējis Kordovas Konservatorijā, vēlāk vokālās prasmes papildinājis Teatro ColónAugstākajā mākslas institūtā Buenosairesā.

1996.gadā viņš debitēja Teatro Colón Monostatosa lomā V.A.Mocarta operā "Burvju flauta". Pēc tam iestudējis lomās vairākos Argentīnas teātros, tostarp Teatro Argentino de la PlataTeatro San Martín un Teatro El Circulo di Rosario.
 
Kopš 1999.gada Gustavo Porta dzied Itālijā - Padujā, Palermo, Kremonā un citās pilsētās, bet 2001.gadā viņa sniegumu iepazinusi arī vācu publika, jaunajam dziedonim viesojoties Darmštatē. Viņa balss skanējusi arī Gēteborgā, Stokholmā, Barselonas Liceu teātrī, Romā, Florencē, Teatro Real Madridē, Telavivā,Oslo, Bergenā, Prāgā, Grācā u.c.
 
Viņa repertuārā ir Hosē (Ž.Bizē "Karmena"), Kavaradosi (Dž.Pučīni "Toska"), Rūdolfs (Dž.Pučīni "Bohēma"), Pinkertons (Dž.Pučīni "Madama Butterfly"), Radamess (Dž.Verdi "Aīda"), Turidu (P.Maskanji "Zemnieka gods"), Polions (V.Bellīni "Norma") u.c.
 
2008.gads zīmīgs ar Gustavo Portas debiju Frankfurtē Kavaradosi lomā, kā arī ielūgumu uzstāties Monpeljē festivālā un sadarbību ar diriģentu Rikardo Šaijī.

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu