Izvēlne
ENRU

Bīlents Bezdīzs

Tenors

Tenors BĪLENTS BEZDĪZS absolvējis Gazi universitātes Mūzikas akadēmiju Anakarā. Mācījies pie poļu tenora Romana Verlinska. Debitējis Mersinas valsts operā Alfredo lomā operā “Traviata”. Studijas turpinājis Eiropas operas centrā Mančestrā. Eiropā debitējis titullomā Mocarta operā „Lučio Silla”.

Dziedātājs sadarbojies ar tādiem izciliem diriģentiem kā sers Kolins Deiviss, Rikardo Šaijī, Enrike Macola, Deivids Perijs, Pjetro Rico, Vladimirs Jurovskis, un uzstājies ar tādiem slaveniem kolektīviem kā Amsterdamas Concertgebouw un Londonas simfoniskais orķestris. Kopā ar Londonas simfonisko orķestri sera Kolina Deivisa vadībā piedalījies operu “Trojieši” un “Falstafs” ierakstos, kas ieguvuši prestižo Grammy balvu.

Bīlants Bezdīzs dziedājis Amsterdamas Concertgebouw, Karaliskajā Alberta zālē, Bārbikana centrā, Marseļas, Lozannas, Toronto, Ankaras, Stambulas, Ķelnes, Parmas, Turīnas opernamos, Buenosairesas Teatro Colon, Flāmu operā, Nīderlandes operā, Edinburgas, Glaindbornas un Braitonas festivālā un citviet.

 Dziedātāja repertuārā ir vadošās lomas Doniceti, Mocarta, Verdi u.c. komponistu operās.

http://bulentbezduz.com/en/

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu