Izvēlne
EN

Anna Malavazi

Mecosoprāns

Anna Malavazi dzimusi Mantujā, 2003. gadā ar izcilību absolvējusi Rosīni konservatoriju Pesaro. 2003.gadā dziedātāja uzvarēja Starptautiskajā garīgās mūzikas konkursā Romā. Viņa ir apmeklējusi meistarklases pie Mirellas Freni, Renātas Skoto un Ileanas Kotrubasas.

Vairākus gadus dziedājusi kā soprāns, 2008.gadā Anna Malavazi kļuva par mecosoprānu un, pateicoties savas skaistās balss augstajai kvalitātei, harismai un lieliskajai skatuviskajai stājai, sāka gūt panākumus. 2009. gadā viņa dziedāja Paisjello “Missa Defunctorum” Zalcburgas festivālā, Ravennas festivālā un Teatro Maggio Musicale Florencē ar Rikardo Muti pie diriģenta pults, kā arī dziedāja Lučillu “Zīda kāpnēs” Rosīni operas festivālā.

2010. gadā dziedātāja iejutās Mūziķa lomā Pučīni operā “Manona Lesko” Teatro La Fenice Venēcijā. Šai teātrī viņa guva lielus panākumus ar titullomu "Karmenā”, Tigranu Pučīni “Edgarā” un Madalēnu Verdi “Rigoleto”.

2010. gada nogalē Anna Malavazi debitēja Azucenas lomā Verdi "Trubadūrā” Ravennā. Neilgi pēc tam viņa dziedāja Fenēnu Verdi “Nabuko” Teatro dell’Opera Romā ar Rikardo Muti pie diriģenta pults, Karmenu Lībekas teātrī un Palma de Maljorkā.

Nesenā pagātnē Anna Malavazi ir turpinājusi sadarbību ar Rikardo Muti, uzstājoties koncertos Pjačencā, Ravennā un Nairobi un “Makbeta” iestudējumā Zalcburgas festivālā. Viņa dziedājusi Karmenu Japānā ar Boloņas Teatro Comunale orķestri un kori, “Trubadūrā” Palermo un “Makbetā” Romā.

Dziedātājas nākotnes plānos ir Suzuki loma “Madama Butterfly” Romā, “Trubadūrs” Omānā, Karmena Latvijas Nacionālajā operā un “Zemnieka gods” un “Trubadūrs” Boloņā.   

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu