Izvēlne
EN

Anatolijs Sivko

Bass

Anatolijs Sivko studējis Baltkrievijas Valsts mūzikas akadēmijā. Studiju gados viņš jau dziedāja lomas operās „Traviata” un „Aļeko”, apmeklēja meistarklases pie Terēzas Žilisas-Garas un slavenā krievu basa Jevgeņija Ņesterenko, kā arī piedalījās viesizrādēs Vācijā un Polijā.

Anatolijs Sivko ieguvis Grand Prix Ukrainas Starptautiskajā vokālistu konkursā (2007), 2. vietu Klaudijas Tajevas starptautiskajā konkursā jaunajiem operdziedātājiem (2009), 2. vietu Muslima Magomajeva starptautiskajā vokālajā konkursā Maskavā (2012), 1. vietu VIII starptautiskajā Staņislava Moņušķo vokālajā konkursā Varšavā (2013). Viņš saņēmis arī Baltkrievijas prezidenta Jauno talantu stipendiju.

Anatolijs Sivko piedalījies Flāmu operas rīkotos koncertos Antverpenē un Ģentē, festivāla Jaunā Eiropas klasika koncertā Berlīnē, piedalījies jauno dziedātāju projektā Zalcburgas festivālā.

Viņš bijis viessolists Nīderlandes operas studijā, dziedājis titullomu Verdi operā „Atila” Igaunijas Nacionālajā operā un Gaspāru Doniceti operā „Rita” Grācā. Mikeli mūzikas festivālā Somijā piedalījies koncertos ar Vladimiru Spivakovu un Valēriju Gergijevu pie diriģenta pults. 

Foto: Kaupo Kikkas

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu