Izvēlne
EN

Agņeška Rehlisa

Mecosoprāns

Agņeška Rehlisa absolvējusi Vroclavas mūzikas akadēmiju (1996). Dziedātāja ir trīskārtēja Polijas kultūras ministrijas stipendijas ieguvēja un daudzo vokālo konkursu laureāte. No 1996. līdz 2007. gadam viņa bijusi Vroclavas operas soliste, ar šo kompāniju devusies viesizrādēs Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Lielbritānijā, Īrijā, Francijā, Itālijā un Taivānā. 2003. gadā Agņeška Rehlisa debitēja Polijas Nacionālajā operā Varšavā.

Viņas koncertrepertuārā galvenokārt ir oratorijas un kantātes, no Baha līdz Pendereckim. Dziedātāja koncertē Polijā un Eiropā, uzstājusies festivālos Vācijā, Čehijā un Ķīnā. Koncertējusi ar ievērojamiem orķestriem, tostarp Polijas Nacionālā radio simfonisko orķestri, Ziemeļvācijas radio simfonisko orķestri, Ķīnas filharmoniķiem, Luksemburgas filharmoniķiem un BBC simfonisko orķestri.

Agņeška Rehlisa bieži piedalījusies Kšištofa Penderecka diriģētos koncertos, tostarp viņa 8. simfonijasLieder der Vergänglichkeit pasaules pirmatskaņojumā un Šopēna gada noslēguma koncertā, pirmatskaņojot Pendercka darbu Powiało na mnie morze snów… Pieśni zadumy i nostalgii ar Valēriju Gergijevu pie diriģenta pults.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu