Izvēlne
EN

Adriana Gonsalesa

Soprāns

Soprāns ADRIANA GONSALESA ir prestižā dziedātāju konkursa Operalia 2019 pirmās vietas un Zarzuela balvas ieguvēja, slavēta par smalko, lirisko balsi un izcilu muzikalitāti. Jaunā izpildītāja Adriana Gonsalesa ir viena no daudzsološākajām savas paaudzes dziedātājām.

Dzimusi Gvatemalā 1991. gadā. Tūlīt pēc Universidad del Valle absolvēšanas 2012. gadā Gvatemalā debitēja kā Suzanna Figaro kāzās, Fjordilidže Così Fan Tutte un titullomās operās Ansītis un Grietiņa un Orfejs un Eiridīke.

Kā Parīzes operas programmas Atelier Lyrique dalībniece dziedājusi Cerlīnas lomu operā Dons Žuans un Despinu Così fan tutte. Programmas noslēgumā 2017. gadā Adriana ieguva Prix Lyrique balvu par izcilu mākslinieces attīstību. 2017./2018. gada sezonā pievienojās Cīrihes operas Starptautiskajai operas studijai.

Guvusi panākumus starptautiskos konkursos: trešo vietu Veronikas Dannas Starptautiskajā dziedātāju konkursā Īrijā, pirmo vietu Oto Edelmana dziedātāju konkrusā Vīnē, Oper Burg Gars balvu, otro vietu un Public Choice balvu Francisco Vinjas Starptautiskajā dziedāšanas konkursā Liceu Barselonā, kā arī Madrides Teatro Real balvu, Associació d’Amics de l’Òpera balvu Sabadelā un starptautisko OpernWekstatt balvu.

Starp Adrianas Gonsalesas interpretētajām lomām ir Pamina (Burvju flauta), Korinna (Ceļojums uz Reimsu), Diāna un Pirmā priesteriene (Ifigēnija Tauridā), Berta (Seviljas bārddzinis), Alise (Grāfs Orī), Ziedu meitene (Parsifāls), Serpeta (Viltus dārzniece), Anīna (Traviata), Mikaēla (Karmena), Džaneta (Mīlas dzēriens), grāfiene (Figaro kāzas) u.c. Māksliniece uzstājusies Barselonas Gran Teatro Liceu, Palais Garnier un Bastīlijas operā Parīzē, Cīrihes, Parīzes, Madrides, Nansī, Frankfurtes operās, Festivālā de Gars, Beaune festivālā un citviet.

 

Foto: Rene Massis

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu