Menu
LV

Mārtiņš Zilberts

Pianists MĀRTIŅŠ ZILBERTS absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju kameransambļa specialitātē. Mūzikas akadēmijā izglītojies pie prof. Arņa Zandmaņa un prof. Guntas Sproģes, prasmes papildinājis meistarklasēs pie Mstislava Rostropoviča un Igaunijas Mūzikas akadēmijas rektora pianista Pēpa Lasmana, kā koncertmeistars piedalījies arī Marisa Jansona meistarklasēs. Kopš 2008. gada ir Latvijas Nacionālās operas galvenais koncertmeistars, no 2009.gada – docents Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Koncertējis daudzviet Eiropā, Japānā, Islandē, Krievijā, Kanādā.

Regulāri ierakstījis mūziku Latvijas Radio, piedalās izrādēs Latvijas teātros, uzstājas ar Latvijas  Radio kori un Valsts Akadēmisko kori Latvija. 

Pastāvīgi sadarbojas ar Latvijas vadošajiem kamermūzikas izpildītājiem, kopā ar Induli Cintiņu un Daci Zālīti 2015.gadā dibināts LNSO klavieru trio, ir ansambļu Undertango un Brokastis četratā dalībnieks.

Skatuves partneru vidū jāmin gandrīz visi LNO solisti, kā arī Liene Kinča, Kristīne Opolais, Egils Siliņš, Inga Kalna, Aleksandrs Antoņenko un citi.

 

Season productions

Other productions

Artists

All artists

Up