Izvēlne
ENRU

LNOB aicina darbā APSARDZES-CAURLAIŽU DEŽURANTU

Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā – jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā

apsardzes – caurlaižu dežurantu

Galvenie darba pienākumi:

-- Apsargāt LNOB ēku un tiešo apkārtni, uzraudzīt kārtību ēkā;
-- Kontrolēt caurlaides režīmu un iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu LNOB telpās un teritorijā visu diennakti.

Prasības:

-- Vidējā izglītība;
-- Valsts valodas zināšanas.

Piedāvājam:

-- Atalgojumu – Eur 500,- pirms nodokļu nomaksas;
-- Darbu 24h maiņās;
-- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Savu CV  līdz 07.06.2022. lūdzam sūtīt uz e-pastu: signe.ulpke@opera.lv

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai (darba intervijai) izvirzītajiem kandidātiem.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu