Izvēlne
ENRU

"Burvju durtiņas Operā" papildizrādes 5. , 6. un 12. februārī

Lielās skatītāju intereses dēļ esam iekļāvuši repertuārā koncertizrādes “Burvju durtiņas Operā” papildizrādes 5. februārī plkst. 16.00, 6. februārī plkst. 13.00 un 16.00 un 12. februārī 13.00! 

Biļetes var iegādāties LNOB un "Biļešu Paradīzes" kasēs, kā arī internetā!

Izrādes varoņi – lācis Tanheizers, žurka Aurora, suņi Zigfrīds un dons Žuans, kaķenīte Odīlija, kaķis Figaro, lapsiņa Mizeta, melnais suns Makbets un tante Turandota – ar komponista Arvīda Žilinska populāro bērnu dziesmu starpniecību jaunākos skatītājus iepazīstina ar operas aizkulisēm, ļaujot ielūkoties šuvēju un dekorāciju darbnīcās, frizētavā, baleta zālē, orķestra bedrē un citviet.

Iestudējuma muzikālā vadītāja ir Ilze Ozoliņa, režisore – Elita Bukovska, videomāksliniece – Zane Zelmene, tekstu autore – Laura Leimane. Uzvedumā izmantoti Kristīnes Jurjānes veidotie tērpi.

Dažādos tēlos iejūtas operdziedātāji Ilona Bagele, Inga Šļubovska-Kancēviča, Evija Martinsone, Krišjānis Norvelis, Kalvis Kalniņš, Rihards Millers, Juris Ādamsons, pianiste Ilze Ozoliņa un flautists Miks Vilsons.

Koncertizrāde “Burvju durtiņas Operā” notiek Jaunajā zālē un ir piemērota skatītājiem no trīs līdz divpadsmit gadu vecumam.

Iestudējums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Atgādinām, ka joprojām var iegādāties biļetes arī uz videofilmām “Burvju durtiņas Operā” un “Baleta pasaulē”.

 

 
Ritināt uz augšu