Izvēlne
EN

Ekskursijas

Ekskursija Latvijas Nacionālajā operā piedāvā apmeklētājiem unikālu iespēju iepazīt un izpētīt unikālo 19. gadsimta arhitektūras pieminekli. Tās laikā apmeklētājiem būs iespēja doties aizkulisēs, kā arī uzzināt vairāk par to, kā top operas un baleta izrādes gan no tehniskā, gan mākslinieciskā skatupunkta.

Mūsu gidi sniegs ieskatu ēkas vēsturē un tradīcijās, kas veidojušas Latvijas kultūras dzīvi. Apmeklētāji uzzinās par dažādajām profesijām opernamā un viņu pienākumiem – sākot no gaismu un skaņu inženieriem, līdz pat izrāžu vadītājiem un režisoriem. Ekskursijas laikā, ja to konkrētajā brīdī atļaus tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi, apmeklētājam būs iespēja apmeklēt mēģinājumu telpas, kurās mākslinieki izkopj savu arodu, kā arī uzkāpt gan uz Lielās zāles, gan Jaunās zāles skatuves, dodot ieskatu sarežģīto mehānismu un tehnoloģiju iesaistē izrāžu norisē.

Ekskursija Operā ir aizraujoša un izglītojoša pieredze, kas sniegs padziļinātu ieskatu tajā, kā strādā viena no prestižākajām skatuves organizācijām Baltijā.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu arturs.apsitis@opera.lv vai zvanot 26567903, 67073720.

 

Biļetes cena

Grupa (1-9 pers.)

Grupa (10-30 pers.)

Bērniem, skolēniem, Latvijas Republikas pensionāriem

EUR 75 / no grupas 

EUR 7.50 / pers. 

Pieaugušajiem

EUR 150.00 / no grupas

EUR 15.00 / pers.

 

Ekskursijas ilgums: aptuveni 1 stunda.

Ekskursijas notiek latviešu, angļu vai vācu valodā.

Pēc ekskursijas ir iespējams pasūtīt glāzi atspirdzinoša dzēriena vai uzkodas, iepriekš par to vienojoties.


Individuāli iespējams apmeklēt arī PUBLISKĀS EKSKURSIJAS latviski un angliski.

Ritināt uz augšu