Izvēlne
EN

Silvija Beltrami

Mecosoprāns

SILVIJA BELTRAMI ir viena no labākajiem savas paaudzes mecosoprāniem, kas sevi pierādījusi kā izcila Verdi lomu interprete. Māksliniece ir dzimusi Boloņā, absolvējusi Parmas Arigo Boito konservatoriju, kā arī pilnveidojusies pie Viljama Mateuci un Rainas Kabaivanskas.

Silvija Beltrami ir veiksmīgi dziedājusi Verdi operās Parmas Teatro Regio, Maskavas Lielajā teātrī, Venēcijas La Fenice, Romas Operas teātrī, Pekinas NCPA, Maskatas Karaliskajā opera, Turīnas Teatro Regio, Veronas arēnā un Berlīnes koncertnamā, Madrides Teatro Real, Bilbao ABAO un Campoamor teātrī Ovjedo.

Viņas skatuves šarms un komunikatīvais spēks ļāvis dabiski iejusties tādās harizmātiskās lomās kā Azučena Trubadūrā, Amnerisa Aīdā, Santuca operā Zemnieka gods, Ulrika Masku ballē, Tigrana Edgarā, princese Ebolī Donā Karlosā, Suzuki operā Madama Butterfly u.c. Beltrami ir izcila bel canto repertuāra izpildītāja – pēdējos gados interpretējusi vadošās lomas operās Itāliete Alžīrā (Izabella), Marija Stjuarte (Elizabete), Ceļojums uz Reimsu (marķīze Melibea) un Žagata zagle (Pipo).

Dziedātāja ir strādājusi ar dažiem no pasaules labākajiem diriģentiem, viņu vidū ir Mjungs Vun Čungs, Džanandrea Noseda, Nikola Luisoti, Donato Renceti, Džakomo Sagripanti, Andrea Batistoni, Stefano Rancani, Frančesko Ivans Čampa, Jaders Binjamīni, Stefano Montanari, Frančesko Lancilota un Fēlikss Krīgers. Sadarbojusies ar režisoriem Franko Zefirelli, Pjerluidži Pici, Davide Livermūru, Hugo De Anu, Aleksu Olē, Valentīnu Karasko, Denisu Krīfu u.c.

 

Sezonas iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu