Izvēlne
EN

Eduardo Aladrēns

Eduardo Aladrēns dzimis Saragosā, Spānijā, un pašlaik kā brīvmākslinieks uzstājas gan Eiropā, gan Amerikā. 

Studējis Saragosas Mūzikas konservatorijā, no 2000. līdz 2003. gadam apguvis vokālo mākslu Augstākajā dziedāšanas skolā Madridē, kā arī Blūmingtonas mūzikas skolā Indiānas universitātē. 

Tenora operlomu repertuārā ir vadošās lomas sarsuelu iestudējumos Spānijā, Pinkertons (Dž. Pučīni – Madama Butterfly), Kavaradosi (Toska), Luidži (Apmetnis), Maurisio (F. Čilea – Adriāna Lekuvrēra), Radamess (Dž. Verdi – Aīda), Alfrēds (Traviata), Alvaro (Likteņa vara), dons Hosē (Ž. Bizē – Karmena), Ļenskis (P. Čaikovskis – Jevgeņijs Oņegins), Kanio (R. Leonkavallo – Pajaci) titulloma Dž. Verdi operā Dons Karloss, R. Vāgnera operā Verters, U. Džordano Andrē Šenjē un citas. Eduardo Aladrēns dziedājis operteātros un koncertzālēs Spānijā, Vācijā, Itālijā, Krievijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Dānijā, Kanādā, Ungārijā, Šveicē, Meksikā un citviet. 

2018./2019. gada sezonas ietvaros tenors atgriežas Vācu operā pie Reinas Diseldorfā, kur interpretē Pinkertonu, Kavaradosi un donu Karlosu, dzied Pinkertonu arī Latvijas Nacionālajā operā, kā arī Teatro Principal de Palma Maljorkā un Sansebastjanas Auditorio Kursaal. Dziedātājs solista ampluā pirmoreiz piedalīsies Dž. Verdi Rekviēma atskaņojumā, kas notiks Halles un vēlāk arī Bonnas operteātrī Vācijā. Nozīmīga būs arī viņa uzstāšanās Dona Karlosa lomā Santgallenas opernama jauniestudējumā Šveicē.

 

Sezonas iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu