Izvēlne
EN

Ērika Millere

Koncertmeistare

ĒRIKA MILLERE mācību gaitas sākusi J. Ivanova Rēzeknes mūzikas skolā pie ped. Nellijas Sarkanes un J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā pie ped. Ilgas Viļumas. Ieguvusi bakalaura grādu JVLMA doc. Jura Žvikova un prof. Jura Kalnciema klasē un ar izcilību absolvējusi maģistrantūras klavierpavadījuma klasi, kur mācījās pie prof. Daces Kļavas. Prasmes papildinājusi meistarklasēs klavierpavadījumā pie prof. A. Novosovskas, prof. Aleksandra Bondurjanska, prof. Filipa Moola un prof. Valtera Mūra.

Kopš 2010. gada ir koncertmeistare JVLMA, šai pašā gadā uzsākusi darbu Latvijas Nacionālajā operā kā solistu koncertmeistare. No 2010. līdz 2014. gadam – vokālās pedagoģes Anitas Garančas koncertmeistare. 2013. gadā ievēlēta JVLMA lektores amatā Koncertmeistaru katedrā.

2015. gada jūnijā Ērika Millere saņēma labākās koncertmeistares titulu IX Starptautiskajā Klaudia Taev  Jauno operdziedātāju konkursā Pērnavā un diplomu kā labākā koncertmeistare IV Starptautiskajā Jāzepa Vītola vokālistu konkursā.

 Līdztekus darbam Operā un JVLMA Ērika regulāri sadarbojas un koncertē ar dziedātājiem – Elīnu Šimkus, Rihardu Milleru, Jolantu Strikaiti-Lapiņu, Kalvi Kalniņu, Mihailu Čuļpajevu, Marlēnu Keini, Jūliju Semjonovu, Lauru Grecku, kā arī ar Eviju Martinsoni un Krišjāni Norveli.

 

Sezonas iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu