Izvēlne
ENRU

Speranca Skapuči

Diriģente

Itālijā dzimusī diriģente SPERANCA SKAPUČI piesaka sevi kā viena no daudzpusīgākajām un dinamiskākajām jaunajām diriģentēm starptautiskajā arēnā.

Pabeigusi Džuliarda skolu un Sv.Cecīlijas konservatoriju Romā, SPERANCA SKAPUČI astoņus gadus strādājusi kopā ar Ričardu Muti Zalcburgas festivālā, Metropolitan operā un Romas operā. Strādājusi kā diriģenta asistente vairākos Metropolitan operas iestudējumos, tāpat kā Vīnes valsts operā, Santafē operā, Ņujorkas operā un citur.

2013. gadā ar lieliem panākumiem diriģēja „Kapuleti un Monteki” Jēlas operā pēc panākumiem iepriekšējā gadā, kas gūti pateicoties „Così Fan Tutte”, un skaisti iestudēto Pergolēza „Sabat Mater” versiju prestižajā Glimmerglāsas Operas festivālā.

Tāpat SPERANCA SKAPUČI atklāja Skotu operas pašreizējo sezonu savā Lielbritānijas debijā ar jaunu operas „Dons Žuans” iestudējumu (režisors Sers Tomass Allens), kas guva gan sabiedrības, gan kritiķu atzinību.

Nesenās debijas iekļauj operu "Traviata" Makaretas operas festivālā (2014. gada jūlijā), debiju Spānijā Arriagas teātrī, Bilbao ar Rossini "L´Equicovo Stravagante", kā arī atgriešanos Džuliarda skolā, diriģējot "Turks Itālijā".

 

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu