Izvēlne
EN

Pāvels Černohs

Tenors

Pāvels Černohs pēdējās sezonas debitējis pasaules vadošajos opernamos, kļūstot par vienu no savas paaudzes vadošajiem tenoriem.

2009. gadā pēc debijas Bavārijas Valsts operā Števas lomā operā “Jenūfa” viņš pastāvīgi tiek aicināts uzstāties tādos opernamos kā Teatro alla Scala Milānā, Teatro San Carlo Neapolē, Berlīnes Valsts opera, Berlīnes Vācu opera, Hamburgas Valsts opera, Štutgartes opera, Ķelnes opera, Cīrihes opera, La Monnaie Briselē, Parīzes Nacionālā opera, Teatro Real Madridē, Maskavas Lielaiis teātris, Somijas Nacionālā opera un Glaindbornas festivāls. Viņa repertuārā ir lomas itāļu, franču un slāvu operās, tostarp Alfrēds (“Traviata”), Gabriele Adorno (“Simons Bokanegra”), titulloma operā “Dons Karloss”, Rūdolfs (“Bohēma”), Pinkertons (“Madama Butterfly”), Fausts (Guno un Berlioza operās), Ļenskis (“Jevgeņijs Oņegins”), Likovs (“Cara līgava”), Vodemons (“Jolanta”), Števa un Laca (“Jenūfa”), Boriss (“Katja Kabanova”) u.c.

Dziedātāja nākotnes plānos ir lomas Bregencas festivālā, Bavārijas Valsts operā, Parīzes Nacionālajā operā, Karaliskajā Koventgārdena operā Londonā, Hamburgas Valsts operā un Amsterdamas operā.

Pāvels Černohs bieži uzstājas koncertos kopā ar vadošajiem orķestriem, kuru vidū ir Birmingemas simfoniskais orķestris, Bostonas Filharmoniskais orķestris, koncertējis BBC Proms, Bergenas festivālā un Verbjē festivālā. Viņš sadarbojies ar tādiem izciliem diriģentiem kā Daniels Barenboims, Kirils Petrenko, Saimons Retls, Andris Nelsons, Džons Eliots Gārdiners, Genādijs Roždestvenskis, Vasīlijs Sinaiskis un daudziem citiem.

Pāvels Černohs dziedāt sācis bērnībā slavenajā Brno kamerkorī “Cantilena”. Viņš studējis Brno Janāčeka akadēmijā un vokālās prasmes turpinājis apgūt Paolo de Napoli vadībā.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu