Izvēlne
EN

Benžamēns Bernhaims

Tenors

Franču dziedātājs Benžamēns Bernhaims strauji kļuvis par vienu no ievērības cienīgākajiem savas paaudzes tenoriem, žurnāls Opera News viņu nodēvējis par atklājumu ar īpašu balsi, kas ir plūstoša un tīra un kuras amplitūda sniedzas no delikāta pianissimo līdz varoņtenora fortissimo. Bernhaims atzinību guvis kā Cīrihes operas solists, un pēdējā laikā debitē nozīmīgās lomās Eiropas ietekmīgākajos opernamos.

2016./2017. gada sezonā viņš dzied Tibaltu Monteki un Kapuleti, Kasio Otello un Rūdolfu Bohēmā Cīrihes operā, Ļenski Jevgeņijā Oņeginā un Alfrēdu Traviatā Vācu operā Berlīnē, Rūdolfu Drēzdenes Zempera operā, Laertu Hamletā Lozannas operā, kā arī debitē titullomā operā Fausts Latvijas Nacionālajā operā. Nākamajā sezonā dziedātājs atgriezīsies Parīzes Nacionālajā operā, debitēs Karaliskajā Koventgārdena operā Londonā, Vīnes Valsts operā, Čikāgas Liriskajā operā un Berlīnes Valsts operā.

Pagājušajā sezonā Benžamēns Bernheims debitēja Rūdolfa lomā operā Bohēma Cīrihes operā, Parīzes Nacionālajā operā pirmo reizi dziedāja Flamānu operā Kapričo, Zalcburgas Lieldienu festivālā dziedāja Kasio Otello, Nīderlandes operā - Romeo Berlioza Romeo un Džuljetā, Teatro alla Scala viņš debitēja Štrausa Rožu kavalierī, Zalcburgas festivālā - operā Taīda.

Benžamēns Bernhaims studējis Lozannas konservatorijā pie Gerija Magbija, Karlo Bergonci Accademia Verdiana Buseto, kā arī piedalījies Džakomo Aragala meistraklasēs.

 

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu